تضمین کیفیت خدمات پست در نمایشگاه کتاب/ مرسولات آسیب دیده مشمول غرامت می شوند

تضمین کیفیت خدمات پست در نمایشگاه کتاب مرسولات آسیب دیده مشمول غرامت می شوند

معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست گفت: تا پایان روز نهم سی و پنحمین نمایشگاه بین الملی کتاب تهران، بالغ بر 210 هزار مرسوله حاوی کتاب در نقاط شهری و روستایی توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کوبار، محمد احمدی معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست در نشست خبری نمایشگاه کتاب گفت: تا پایان روز نهم، سی و پنحمین نمایشگاه بین الملی کتاب تهران، بالغ بر 210 هزار مرسوله حاوی کتاب در نقاط شهری و روستایی توزیع شده است.

وی افزود: تا روز نهم بالغ بر 500 هزار مرسوله در بخش مجازی نمایشگاه کتاب به فروش رفته و توسط ناشرین و کتاب فروشی های عضو سامانه نمایشگاه مجازی در سراسر کشور، برای ارسال آماده سازی شده است.

احمدی با تاکید بر اینکه کاهش مدت زمان سیر مرسولات در نمایشگاه امسال یکی از اهداف اصلی شرکت ملی پست است، افزود: میانگین توزیع مرسولات نمایشگاه تا به امروز 2/4 روز می باشد که نسبت به سال گذشته عملکرد بهتری را نشان می دهد.

وی  با اشاره به اینکه ارتقای کیفیت خدمات و کسب رضایتمندی مشتریان از اهداف اصلی شرکت ملی پست در سال جاری است، افزود: کیفیت بسته بندی مرسولات حاوی کتاب، توسط ناشرین خوب است و آسیب دیدگی مرسولات گزارش نشده است، با این حال، چنانچه به هر دلیل مرسوله ای در مسیر عملیات پستی آسیب دید، با درخواست گیرندگان به افراد ذیحق غرامت پرداخت خواهد شد.

معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: امسال برای اولین بار در تجزیه مرسولات به تفکیک گشت های نامه رسانی شهر تهران، از سیستم های سورتینگ مکانیزه استفاده شد که گام مهمی در مسیر بهینه سازی و ارتقای کیفیت خدمات پستی خواهد بود.

تضمین کیفیت خدمات پست در نمایشگاه کتاب/ مرسولات آسیب دیده مشمول غرامت می شوند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تضمین کیفیت خدمات پست در نمایشگاه کتاب/ مرسولات آسیب دیده مشمول غرامت می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تضمین کیفیت خدمات پست در نمایشگاه کتاب/ مرسولات آسیب دیده مشمول غرامت می شوند"، کلیک کنید.