تحصیل 30 هزار دانش آموز سمپادی در کشور – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

تحصیل 30 هزار دانش آموز سمپادی در کشور - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کوبار، رضامراد صحرایی بعد از ظهر امروز جمعه در جمع دانش آموزان سمپادی شرکت کننده در اردوی راهیان نور پیشرفت در محل یادمان شهدای اروند با تاکید بر اهمیت وجود مدارس سمپاد در ارتقای شاخص های علمی کشور بیان کرد: 30 هزار نفر دانش آموز استعدادهای درخشان در 700 مدرسه سمپادی در سطح کشور مشغول تحصیل هستند.

وی با اشاره به اقدام و ابتکار نوین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برگزاری اردوهای راهیان نور پیشرفت برای دانش آموزان سمپادی گفت: یک هزار و 200 دانش آموز سمپادی در قالب چندین گروه های 200 نفره از مناطق عملیاتی خوزستان و همچنین پیشرفت های مختلف در حوزه های نظامی بازدید می کنند.

مراد صحرایی با اظهار اینکه مهمترین راهبرد حال حاضر دشمن پررنگ کردن کاستی ها در سطح کشور است، توضیح داد: دلیل اصلی دشمنان برای دنبال کردن این راهبرد ایجاد نامیدی در نسل جوان است.

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: امروزه جمهوری اسلامی ایران مقتدرترین کشور منطقه است و دشمنان از این حقیقت را دریافته اند که ملت ایران به اوج قله موفقیت های یک ملت مستقل و توانمند رسیده است.

مراد صحرایی با بیان اینکه امیدآفرینی باید به عنوان یک برنامه اولویت دار در دستور کار همه متولیان تعلیم و تربیت قرار گیرد، تصریح کرد: راهیان نور پیشرفت یک حرکت امیدآفرین برای آینده کشور است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: آرامش و امنیت دو نعمت مجهولی هستند که تا از دست نروند به اهمیت آنها پی برده نخواهد شد و امروزه ما نعمت امنیت را که لازمه پیشرفت کشور است، مدیون دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم.

تحصیل 30 هزار دانش آموز سمپادی در کشور – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تحصیل 30 هزار دانش آموز سمپادی در کشور – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تحصیل 30 هزار دانش آموز سمپادی در کشور – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.