بیانیه سپاه حضرت ابوالفضل لرستان بمناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن

بیانیه سپاه حضرت ابوالفضل لرستان بمناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن

به گزارش کوبار لرستان ، در بیانیه سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام استان لرستان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اِنَّ الَّذینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ» (احقاف، 13)

پیروزی پرشکوه انقلاب اسلامی در 22 بهمن ماه 1357 با مدد خداوند متعال، رهبری الهی و بی نظیر حضرت امام خمینی(ره) و قدرت اراده و ایمان مردم شهیدپرور ایران اسلامی باعث ایجاد موجی از امید و شعف در بین مستضعفان و آزادمردان دنیا گردید و سبب حیرت و سرخوردگی قدرت های جهانی گردید.

ظهور قدرتی جدید تحت عنوان انقلاب اسلامی ایران با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» مستضعفان خسته از نیرنگ های استبداد و استکبار را امیدوار به رهایی از فتنه های مستکبران عالم کرد.

در طول این سالها تا به امروز با وجود دسیسه های شیطان بزرگ و رژیم منحوس صهیونیستی، ملت رشید و شریف ایران، به برکت نظام جمهوری اسلامی و هدایت های پیامبرگونه ولی فقیه به چنان بلوغی رسیده که توطیه های دشمنان را به خوبی تشخیص داده و با بصیرت و قدرت ایمان خود اجازه تحقق اهداف آنان را در ایران اسلامی نخواهند داد.

اکنون و در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در حالی که امسال ایام الله دهه فجر مقارن با عملیات الاقصی توسط جبهه مقاومت شده است و هیمنه پوشالی رژیم اشغالگر صهیونیستی فروریخته است پاسداران سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام استان لرستان مانند سایر اقشار و مردم شهیدپرور برای بزرگترین و مردمی ترین جشن پیروزی در جهان، در روز 22 بهمن حاضر خواهند شد.

پیام واضح و روشن راهپیمایی امسال این است که آمریکا و شیفتگان او آگاه باشند که ملت بزرگ ایران، همان گونه که در تاریخ پرافتخار انقلاب بارها و بارها نشان داده است، نه از تهدیدهای پوچ آنها هراسی به دل راه می دهد، و نه ذره ای تردید در پیگیری آرمان های الهی انقلاب و بکارگیری توان و ظرفیت های داخلی به خود راه می دهد و به فضل الهی قله های موفقیت دنیا با دستان با کفایت فرزندان این انقلاب فتح خواهد شد.

46

بیانیه سپاه حضرت ابوالفضل لرستان بمناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه سپاه حضرت ابوالفضل لرستان بمناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه سپاه حضرت ابوالفضل لرستان بمناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن"، کلیک کنید.