به ذوق آمدن ستاره گرجستان از رفتار رونالدو

به ذوق آمدن ستاره گرجستان از رفتار رونالدو

ستاره تیم ملی فوتبال گرجستان از رفتار کریستیانو رونالدو با او به ذوق آمده است. او همچنین تاکید کرد که به دنبال پیروزی برابر اسپانیا هستند.

به گزارش کوبار ، تیم ملی فوتبال گرجستان دست به تاریخ سازی زد و نخستین پیروزی خود را در رقابت های یورو به دست آورد.

گرجستان توانست با دو گل پرتغال را شکست دهد تا حریف اسپانیا در مرحله بعد شود.

خویچا کواراتسخلیا زننده گل نخست گرجستان به عنوان بهترین بازیکن این بازی انتخاب شد.

او بعد از بازی گفت: به نظرم من بهترین بازیکن نیستم و این جایزه باید به همه تیم ما داده شود .همه ما خوب بودیم و ثابت کردیم که توانایی رقابت با بزرگان و پیروزی را داریم.

او درباره رفتار کریستیانو رونالدو گفت: واقعا رفتار او برای من باور نکردنی بود. من پیراهن رونالدو را دریافت کردم و به دور بعد هم صعود کردیم. بدون شک این بهترین روز در تاریخ فوتبال گرجستان است. ما تاریخ سازی کردیم و کسی از ما چنین لحظاتی را باور نمی‌کند. کسی باور نمی‌کرد که بتوانیم پرتغال را شکست دهیم اما ما این کار را انجام دادیم.

کواراتسخلیا درباره رونالدو ادامه داد: قبل از بازی او نزد من آمد و برایم آرزوی موفقیت کرد. اصلا باور نمی کردم که او نزد من بیاید. او بازیکنی بزرگ با شخصیت بزرگ است. به همین خاطر است که او بازیکنی بزرگ در زمین و بیرون زمین است.‌احترام زیادی برای رونالدو قائل هستم و او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ است.

این ستاره سرشناس در پایان گفت: قهرمانی در اسکودتو با ناپولی لحظه فراموش‌نشدنی بود اما من امشب خوشحال تر بودم چرا که کسب افتخار با تیم ملی خاص است و باعث می‌شود تا یک بازیکن بیشتر به خود افتخار کند. بازی بعدی ما با اسپانیا است و برای پیروزی نهایت تلاش خود را با کار می‌گیریم.

پایان خبر کوبار

به ذوق آمدن ستاره گرجستان از رفتار رونالدو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به ذوق آمدن ستاره گرجستان از رفتار رونالدو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به ذوق آمدن ستاره گرجستان از رفتار رونالدو"، کلیک کنید.