بهره برداری از سه طرح ورزشی در کاشان

بهره برداری از سه طرح ورزشی در کاشان

کوبار/اصفهان شهردار کاشان از آغاز به کار دو مجموعه ورزشی با اعتبار 23 میلیارد و 500 میلیون ریال در این شهر خبر داد.

کیومرث محمدپور، امروز(جمعه، 11خرداد) در آیین بهره برداری از دو طرح ورزشی اظهار کرد: تقویت و توسعه زیر ساخت های فرهنگی، ورزشی از ضرورت های توسعه جامعه و زیست بوم زندگی شهری است که باید در برنامه های شهرداری مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: زمین فوتبال چمن مصنوعی پارک لاله اولین طرحی بود که با مساحت 1500 متر مربع با صرف اعتباری بیش از 15 میلیارد ریال به بهره برداری رسید و امیدواریم با حمایت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، منجر به آثار مثبت ورزش در زندگی و ایجاد نشاط اجتماعی شود.

به گزارش کوبار، شهردار کاشان گفت: پیست اسب سواری مجموعه ورزشی جوان به مساحت 13 هزار متر مربع دومین طرحی است که در آستانه فصل تابستان با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان به بهره برداری رسید و اعتبار سه میلیارد و 500 میلیون ریال برای آن هزینه شد.

محمدپور افزود: پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی جوان نیز سومین طرح ورزشی بود که با اعتبار پنج میلیارد ریال در فضایی به مساحت 10 هزار متر مربع به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی آن شامل زیرسازی، تعویض پل، نصب موانع ایمنی و آلاچیق، اصلاح تابلوهای شروع و پایان و بهسازی فضای سبز است.

وی تاکید کرد: پیشرفت و پویایی جامعه نیازمند تقویت روحیه امید است که بخشی از آن در حوزه فرهنگ، هنر و ورزش محقق می شود و تلاش می کنیم، با توسعه فضاهای ورزشی و فرهنگی، محیطی پرنشاط و سازنده برای شهروندان فراهم کنیم.

همچنین رییس سازمان فرهنگی، ورزش و اجتماعی شهرداری کاشان گفت: پژوهش های علمی ثابت کرده است که توسعه زیر ساخت های فرهنگی و ورزشی، گام مهمی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش نشاط اجتماعی است از این رو تمام ظرفیت های خود را در این حوزه به کار می گیریم.

محمدعلی فرجی افزود: برگزاری جشنواره های فرهنگی و ورزشی علاوه بر ایجاد شور و نشاط در جامعه، بستر ارزشمندی برای شناسایی و شکوفایی استعدادهای فرزندان این جامعه است.

وی افزود: شهرستان کاشان، صاحب استعدادهای خوب فرهنگی و ورزشی است که باید شناسایی و تقویت شود که برگزاری جشنواره های فرهنگی، ورزشی و هنری و تجلیل از برترین های این جشنواره با مشارکت نهادهایی مثل آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان در طول جشنواره اجرا می شود.

پایان خبر کوبار 

بهره برداری از سه طرح ورزشی در کاشان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره برداری از سه طرح ورزشی در کاشان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره برداری از سه طرح ورزشی در کاشان"، کلیک کنید.