بهترین سریال های عاشقانۀ کره ای در سال 2024 که نباید از دست بدهید

بهترین سریال های عاشقانۀ کره ای در سال 2024 که نباید از دست بدهید

آفتاب نیوز :

پس از محبوبیت رکوردشکن سریال های عاشقانه کره ای مانند «پادشاه سرزمین» و «شیطان من» در سال 2023، در سال 2024 نیز سریال سازان کره ای با رفتن به سراغ داستان های متفاوت و جذاب و همچنین با استفاده از بهترین و مشهورترین بازیگران کره ای، ظاهرا قرار است طرفداران ژانر عاشقانه را حسابی غافلگیر کنند. به گزارش فرادید؛ در اینجا فهرست هفت سریال عاشقانۀ کره ای را ملاحظه می کنید که قرار است در سال 2024 به قاب تلویزیون ها بیایند.

1. قوی قرمز (Red Swan)

خلاصه داستان: وان-سو (با بازی کیم هانول) یک گلف باز موفق است که با وارث یک شرکت بزرگ ازدواج کرده است. او به تازگی شرکت خودش را هم راه اندازی کرده و به خاطر کار های خیریه اش مورد تحسین قرار می گیرد. با گذر زمان، او برای امنیت خود محافظی شخصی به نام سیو دو-یون (جونگ جی هون) را استخدام می کند. اما حضور این بادیگارد که فارغ التحصیل دانشکدۀ پلس بوده، باعث می شود وان سو به تدریج پی به اسرار پشت پردۀ شرکتی ببرد که خانوادۀ همسرش صاحب آن هستند.

2. تمام عشقی که آرزو می کنی (All The Love You Wish For)

خلاصه داستان: یک جن (کیم وو بین) که از زندگی داخل چراغ خود خسته شده است، به شدت آرزو دارد تا در کنار مردم زندگی کند. او پس از احضار توسط زنی به نام گا-یونگ (بایه سوزی) مامور می شود تا سه آرزوی او را برآورده کند. اما از قضا این جن خونگرم و احساساتی عاشق گا یونگ می شود! آن هم در حالی که گا یونگ یک دختر سرد و بی احساس به نظر می رسد.

3. چون نمی خواهم ضرر کنم (Because I Want No Loss)

خلاصه داستان: سون ها-یونگ (شین مین آ) به منظور اجتناب از یک وضعیت نامطلوب در محیط شغلی اش، به فکر یک ازدواج ساختگی می افتد. برای این کار، او به یک کارمند فروشگاه به نام کیم جی-ووک (کیم یونگ دایه) پیشنهاد می کند تا نقش نامزد او را بازی کند. جی-ووک این پیشنهاد را قبول می کند و اکنون ها-یونگ باید برای مراسم ازدواج شان برنامه ریزی کند.

4. داستان عشق، چون هوا (The Love Story of Choon Hwa)

خلاصه داستان: ماجرای این سریال در کشور خیالی دونگبانگ گوک روایت می شود. هواری (با بازی گو آرا) کوچک ترین شاهدخت خانواده سلطنتی است. او با ذهنیتی مستقل بزرگ شده است. وقتی به سن ازدواج می رسد، تصمیم می گیرد خودش همسر آینده اش را انتخاب کند. او از قصر خارج می شود تا با خواستگارانش ملاقات کند. او همچنین سعی دارد فردی را پیدا کند که چهره او را به عنوان شخصیت اصلی زن در یک سری نقاشی های عاشقانه (موسوم به، چون هوا) نقاشی کرده است. در این میان، چوی هوان (با بازی چانگ ریول) اولین نفر در لیست همسران احتمالی شاهدخت هواری است. او ثروت زیادی دارد و جوان خوش چهره ای نیز هست. اما به نظر می رسد که او رازی را پنهان می کند.

5. صندوق (The Trunk)

خلاصه داستان: این-جی (با بازی سیو هیون-جین) برای یک شرکت ارایه دهنده خدمات ازدواج قراردادی کار می کند. این شرکت برای مشتریان خود یک همسر پیدا می کند که به مدت یک سال با آن ها قرارداد ازدواج می بندد. این-جی اخیرا چهارمین ازدواج قراردادی خود را به پایان رسانده و برای پنجمین ازدواج قراردادی خود با جونگ-وون (با بازی گونگ یو) آشنا می شود. جونگ-وون که به عنوان تهیه کننده موسیقی کار می کند، به دلیل درد های گذشته اش مملو از اضطراب و تنهایی است. با گذر زمان، آن ها یکدیگر را بهتر می شناسند و به هم عادت می کنند. یک روز، یک صندوقچه مرموز از دریاچه ای کشف می شود. این کشف می تواند اسرار پشت پردۀ شرکت ازدواج قراردادی را برای این-جی و جونگ-وونفاش کند.

6. از ستارگان بپرس (Ask the Stars)

خلاصه داستان: این سریال داستانی رمانتیک را در اعماق فضا روایت می کند. ایو کیم (گونگ هیو جین) فضانورد کره ای-آمریکایی است که در یک ایستگاه فضایی کار می کند. یک روز گردشگری به نام گونگ ریونگ (لی) از ایستگاه بازدید می کند و شیفته ایو می شود. اما آیا ایو به احساسات گونگ پاسخ خواهد داد؟

7. آقای پلانکتون (Mr. Plankton)

خلاصه داستان: هیچ کس هایه جو (با بازی وو دو-هوان) را دوست ندارد، چون حتی خودش هم نمی داند پدر واقعی اش کیست. این باعث می شود مردم او را مثل یک عنصر ناپاک ببینند. یک روز هایه جو خبری می شنود که زندگی اش را تغییر می دهد. او تصمیم می گیرد سفری را در جستجوی پدر واقعی اش آغاز کند. در مسیر این سفر او به طور اتفاقی با دختری به اسم جو جایه-می (با بازی لی یو-می) برخورد می کند. جایه-می قرار بوده با پسر یک خانوادۀ ثروتمند ازدواج کند، اما خانوادۀ پسر او را شایستۀ اینکه عروس آن ها باشد نمی بینند. به همین خاطر در روز عروسی و قبل از شروع مراسم جو جایه-می ناپدید می شود.

بهترین سریال های عاشقانۀ کره ای در سال 2024 که نباید از دست بدهید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهترین سریال های عاشقانۀ کره ای در سال 2024 که نباید از دست بدهید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهترین سریال های عاشقانۀ کره ای در سال 2024 که نباید از دست بدهید"، کلیک کنید.