بنی گانتز: هنوز اهداف جنگ غزه محقق نشده است

بنی گانتز: هنوز اهداف جنگ غزه محقق نشده است

عضو کابینه جنگ رژیم اسراییل با اذعان به عدم تحقق اهداف ارتش این رژیم در جنگ علیه غزه، اعتراف کرد که مسیولان اسراییلی، دچار اختلافات داخلی شده اند و این اختلافات را به ضرر منافع سیاسی و امنیتی صهیونیست ها دانست.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری کوبار، بنی گانتز عضو کابینه جنگ رژیم اسراییل امروز یکشنبه در جریان سخنرانی در پارلمان این رژیم (کنست) اذعان کرد که هنوز موفق نشده اند به اهداف ادعایی خود در غزه دست پیدا کنند.

ارتش رژیم صهیونیستی با آغاز عملیات زمینی در غزه مدعی شده بود که قصد دارد حماس را نابود کند و پس از آن، اسرای صهیونیستی در بند نیروهای مقاومت را هم آزاد کند که پس از شکست، مجبور به خروج بخش اعظم نیروهای خود شد.

گانتز با اذعان با این که ارتش ما با چالش های عملیاتی دشواری در غزه روبروست»، در عین حال مدعی شد: در حال اعمال فشارهای سیاسی، اقتصادی و نظامی بیشتری هستیم تا تحقق اهداف جنگ را تضمین کنیم.

وی با بیان اینکه اسراییل قصد دارد دولت جدیدی را در غزه جایگزین حماس کند، گفت: این اقدام، از جمله ماموریتهای سرنوشت ساز است که به سود اهداف جنگ یعنی بازگرداندن گروگانها و کاهش توانمندی های دولتی و نظامی حماس خواهد بود.

گانتز با اشاره به اینکه ایتلاف منطقه ای به رهبری آمریکا باید بخشی از نقشه ما برای تغییر راهبردی در خاورمیانه و بخشی از روز بعد پایان جنگ در نوار غزه باشد، درباره «ایتمار بن گویر» وزیر امنیت داخلی این رژیم هم تصریح کرد: وزرایی که به امنیت خدشه وارد می کنند، نباید در هیات دولت جایی داشته باشند.

وی با اذعان به اختلافات داخلی در این رژیم، این اختلافات را به ضرر منافع سیاسی و امنیتی صهیونیستها دانست و درباره حزب الله هم گفت: منطقه شمال، صحنه عملیاتهایی است که با چالشهای بزرگتری روبرو خواهد بود.

این سیاستمدار صهیونیست به صهیونیستهایی که در نتیجه حملات نیروهای مقاومت از منازل خود فراری شده اند، وعده داد که شما را تا پیش از آغاز سال تحصیلی، به خانه هایتان بازخواهیم گرداند.

بنی گانتز: هنوز اهداف جنگ غزه محقق نشده است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بنی گانتز: هنوز اهداف جنگ غزه محقق نشده است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بنی گانتز: هنوز اهداف جنگ غزه محقق نشده است"، کلیک کنید.