بروزرسانی تلگرام با افکت های نمایشی برای پیام ها و دسترسی به هشتگ ها!

به گزارش خبرگزاری کوبار، براساس گزارش مجله کوبار، تلگرام آپدیت جدیدی دریافت کرده است که به کاربران این پیام رسان اجازه می دهد به هشتگ های سراسری در کانال های عمومی دسترسی داشته باشند، به پیام های خود افکت های انیمیشنی اضافه کنند و شیوه نمایش متن در پست های حاوی تصویر را تغییر دهند.

قابلیت های جدید آپدیت تلگرام

تلگرام از سال 2015 از هشتگ ها پشتیبانی می کند اما حالا تغییری مهم در این سیستم ایجاد شده است تا امکان جستجوی هشتگ ها بین همه کانال های عمومی وجود داشته باشد. زمانی که روی یک هشتگ کلیک می کنید، می توانید پست های دیگر کانال های عمومی را که از آن هشتگ استفاده کرده اند، ببینید.

تغییر بعدی به افکت پیام های متنی مربوط می شود. در این آپدیت می توانید در چت های یک به یک، جلوه ای را در پیام خود قرار دهید تا هنگامی که مخاطب صفحه چت را باز می کند، انیمیشن آن را ببیند. همه کاربران تلگرام به 6 افکت دسترسی دارند، اما کاربران پریمیوم می توانند از صدها افکت بیشتر نیز استفاده کنند. برای استفاده از این افکت ها کافی است انگشت خود را روی دکمه Send نگه دارید و افکت مدنظر خود را انتخاب کنید.

بروزرسانی تلگرام با افکت های نمایشی برای پیام ها و دسترسی به هشتگ ها!

در به روزرسانی جدید تلگرام همچنین می توانید موقعیت کپشن عکس ها را تغییر دهید و آن ها را به بالای عکس ها منتقل کنید. پیش از این، کپشن همیشه در زیر عکس ها نمایش داده می شد. برای استفاده از این ویژگی کافی است انگشت خود را روی دکمه Send نگه دارید و گزینه Move Caption Up را انتخاب کنید.

تلگرام مدیریت شماره تلفن ها را نیز آسان تر کرده است. اکنون با ضربه زدن روی یک شماره در یک صفحه چت، یک منوی جدید را می بینید که گزینه های مختلفی نظیر ارسال پیام، آغاز تماس یا افزودن شماره به بخش مخاطبان را در اختیار شما قرار می دهد.

بروزرسانی تلگرام با افکت های نمایشی برای پیام ها و دسترسی به هشتگ ها!

یکی از ویژگی های جدید تلگرام امکان کوتاه سازی بدنه نقل قول هاست. این ویژگی در واقع به شما اجازه می دهد تا در صورت استفاده از نقل قول های طولانی، تنها بخش کوچکی از آن را به نمایش بگذارید و بقیه نقل قول تنها در صورت تعامل کاربر باز شود و متن را به نمایش بگذارد.

در انتها در نسخه macOS نیز تغییری صورت گرفته است تا صفحه مربوط به تماس های صوتی و ویدیویی در تلگرام مشابه نسخه های iOS و اندروید بک گراندهای پویا و انیمیشن های زیبا داشته باشد.

22722ژ

بروزرسانی تلگرام با افکت های نمایشی برای پیام ها و دسترسی به هشتگ ها!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بروزرسانی تلگرام با افکت های نمایشی برای پیام ها و دسترسی به هشتگ ها!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بروزرسانی تلگرام با افکت های نمایشی برای پیام ها و دسترسی به هشتگ ها!"، کلیک کنید.