برنامه اصلی منطقه آزاد چابهار بهره مندی از ظرفیت تخصصی دانشگاه های فعال است

ریگی:

برنامه اصلی منطقه آزاد چابهار بهره مندی از ظرفیت تخصصی دانشگاه های فعال است

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار تااکید کرد که یکی از برنامه های اصلی منطقه آزاد چابهار، بهره مندی از ظرفیت تخصصی و مهارتی دانشگاه های فعال استان سیستان و بلوچستان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری کوبار، حمیرا ریگی مدیرعامل منطقه آزاد چابهار در دیدار صمیمی با رییس و اعضای هییت رییسه دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، اولویت سرمایه گذاری را با سرمایه گذار علمی دانست.

وی از پیشنهادها و مصوبات دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در حوزه برنامه های اقتصاد دانش بنیان استقبال کرد و گفت: سرمایه گذاری علمی می تواند به عنوان یک رکن ارزشمند موجب توسعه اقتصادی باشد.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با اشاره به اهمیت کار تیمی و گروهی، عنوان کرد: برای رسیدن به اهداف عالی و ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی باید برنامه ها و فعالیت ها در حوزه تدوین و طراحی و عرصه اجرا به صورت تیمی و گروهی انجام شود و برای دستیابی به چشم انداز های پیشروی نظام باید از تک روی و فردیت خارج شد.

ریگی با بیان اینکه یکی از برنامه های اصلی منطقه آزاد چابهار، بهره مندی از ظرفیت تخصصی و مهارتی دانشگاه های فعال استان سیستان و بلوچستان است، ادامه داد: مشاهده مصوبات دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، نشان از توجه ویژه این مجموعه عظیم دانشگاهی به توسعه استان دارد و آرزومندیم با تعامل گسترده و همکاری امکان دستیابی به اهداف ارزشمند توسعه استان محقق شود.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی با توجه ویژه و تمرکز بر ظرفیت های موجود در چابهار مسیر های توسعه را هموار خواهد کرد، بیان کرد: دانشگاه با داشتن نیروی متخصص یکی از ارکان اصلی و بنیادین در توسعه و تعالی محسوب می شود و در این راستا راه اندازی شورای راهبردی و هم اندیشی دانشگاه یکی از برنامه های اساسی و مهم منطقه آزاد چابهار است.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره توسعه سواحل مکران و اهمیت این موضوع از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: بهره مندی از استادان متخصص و صاحب نظر برای تهیه و تدوین برنامه های کارآمد یکی از اهداف شورای راهبردی دانشگاه هاست.

برنامه اصلی منطقه آزاد چابهار بهره مندی از ظرفیت تخصصی دانشگاه های فعال است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه اصلی منطقه آزاد چابهار بهره مندی از ظرفیت تخصصی دانشگاه های فعال است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه اصلی منطقه آزاد چابهار بهره مندی از ظرفیت تخصصی دانشگاه های فعال است"، کلیک کنید.