برق مردم و شعب اخذ رای در روز انتخابات پایدار است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

برق مردم و شعب اخذ رای در روز انتخابات پایدار است - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کوبار، علی اکبر حسینی محراب عصر امروز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مراکز دیسپاچینگ برق منطقه‌ای استان و توزیع برق اهواز آخرین وضعیت شبکه برق را مورد بررسی قرار داد.

استاندار خوزستان در حاشیه این بازدیدها با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت: ان‌شاءالله فردا همه مردم پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد و حماسه ماندگاری رقم خواهد خورد.

وی در خصوص این بازدیدها توضیح داد: برای کسب اطمینان از آماده بودن بستر برگزاری انتخابات که لازم است شرکت‌های برقی، مخابرات و دیگر دستگاه‌های مربوطه فراهم کنند این بازدید انجام شد.

استاندار خوزستان افزود: خوشبختانه برنامه‌ریزی و تلاش خوبی در حال انجام است که هم برق شبکه خانگی و هم برق شعب اخذ رأی را تأمین کنند و انشاالله انتخابات به خوبی برگزار خواهد شد.

حسینی محراب بیان کرد: برق به شکل مستمر و پایدار جریان خواهد داشت مگر اینکه در موارد معدودی حادثه‌ای بروز پیدا کند.

وی با بیان اینکه از همه دست‌اندرکاران برق در استان که در ایام پیک مصرف در حال تلاش هستند قدردانی می‌کنیم، تصریح کرد: ظرفیت تولید برق روزانه ۷۵۰۰ مگاوات است اما نیاز استان در بازه پیک هشت هزار مگاوات وات است و در واقع ۵۰۰ مگاوات کسری داریم که از همه هم استانی‌ها درخواست می‌کنیم با افزایش یک درجه‌ای وسایل سرمایشی در صرفه‌جویی و پایداری شبکه برق مشارکت نمایند.

برق مردم و شعب اخذ رای در روز انتخابات پایدار است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برق مردم و شعب اخذ رای در روز انتخابات پایدار است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برق مردم و شعب اخذ رای در روز انتخابات پایدار است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.