بازداشت 3 قاچاقچی موادمخدر با 86 کیلوگرم شیشه در غرب تهران

بازداشت 3 قاچاقچی موادمخدر با 86 کیلوگرم شیشه در غرب تهران

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 86 کیلوگرم مخدر شیشه از سه سوداگر مرگ در شهرستان شهریار خبرداد.

به گزارش کوبار، سردار مهدی کرمی در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان شهریار در راستای مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر طرح های مختلفی را به مرحله اجرا درآورده اند و در جریان آن با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از فعالیت یک قاچاقچی سابقه دار مواد مخدر با خبر شده و رسیدگی به آن را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه پس از اطمینان ماموران از فعالیت این سوداگر مرگ و همدستانش هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم اخذ شد، گفت: پس از آن ماموران با اجرای یک عملیات پلیسی این سوداگر مرگ و دو همدستش را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. این افراد جزو توزیع کنندگان عمده موادمخدر در شهرستان شهریار بودند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه خودروی سواری این افراد نیز توقیف شد، گفت: ماموران بیش از 86 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه را نیز از این سوداگران مرگ کشف و ضبط کردند.

کرمی با بیان اینکه این افراد در جریان بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف کردند، گفت: برای هرسه متهم پرونده ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

پایان خبر کوبار

بازداشت 3 قاچاقچی موادمخدر با 86 کیلوگرم شیشه در غرب تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 3 قاچاقچی موادمخدر با 86 کیلوگرم شیشه در غرب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 3 قاچاقچی موادمخدر با 86 کیلوگرم شیشه در غرب تهران"، کلیک کنید.