بارش باران در جاده های 4 استان/ ترافیک نیمه سنگین در 3 محور غربی تهران

بارش باران در جاده های 4 استان/ ترافیک نیمه سنگین در 3 محور غربی تهران

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش باران در جاده های 4 استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با کوبار درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور حاکی از آن است که در حال حاضر تردد در اکثر جاده های کشور به شکل روان در حال انجام است و تنها در سه محور آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل گرمدره تا ساسانی و محدوده مهرویلا،   آزادراه تهران – ساوه حدفاصل فیروزبهرام تا رضی آباد و مقاطعی از محور تهران – شهریار نیمه سنگین است.

وی درباره محورهای دارای ممنوعیت تردد نیز گفت: محور خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می شود. همچنین سه محور اراک – بروجرد، محور قدیم چناران – مشهد و محور بردسکن – بجستان نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، درباره محورهای مسدود غیرشریانی نیز گفت: هشت محور هشتگرد – طالقان، کمربندی جدید خرانق – یزد، اسپکه – بمپور،  یزد – دربید،  حاجی آباد – آهنگران، سروآباد – پاوه،  رباط پشت بادام – بیاضه و  چخماق – فریمان نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

شیرانی درباره وضعیت جوی جاده های کشور نیز گفت: گزارش ها حاکی از بارش باران در برخی از محورهای استان های گلستان، سمنان، خراسان شمالی و خراسان رضوی است. توصیه همیشگی پلیس در شرایط بارندگی، رانندگی با سرعت مطمینه و رعایت فاصله طولی مناسب با خودروی مقابل است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

پایان خبر کوبار

بارش باران در جاده های 4 استان/ ترافیک نیمه سنگین در 3 محور غربی تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران در جاده های 4 استان/ ترافیک نیمه سنگین در 3 محور غربی تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران در جاده های 4 استان/ ترافیک نیمه سنگین در 3 محور غربی تهران"، کلیک کنید.