بارش باران تا یکشنبه هفته آینده در ایران

بارش باران تا یکشنبه هفته آینده در ایران

آفتاب نیوز :

صادق ضیاییان براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی اظهارکرد: امروز (29 فروردین) در کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، جنوب خراسان رضوی و برخی مناطق واقع در فارس، نیمه جنوبی و شرق اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق رخداد تگرگ پیش بینی می شود همچنین طی این روز بیشینه بارش در کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و یزد خواهد بود.

وی اضافه کرد: پنجشنبه (30 فروردین) در برخی مناطق شرق، جنوب شرق و جنوب، جمعه (31 فروردین) در مناطقی از شمال غرب، ارتفاعات و دامنه های زاگرس شمالی و مرکزی و البرز مرکزی، شنبه (1 اردیبهشت) و یکشنبه (2 اردیبهشت) در برخی مناطق شمال غرب، غرب سواحل دریای خزر بخش هایی از مرکز و جنوب و ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی و زاگرس شمالی و مرکزی بارش رخ می دهد.

ضیاییان در ادامه اظهار کرد: امروز شرق خلیج فارس، تنگه هرمز، دریای عمان مواج و طوفانی و پنجشنبه و جمعه شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (30 فروردین) صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد و طی جمعه (31 فروردین) صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، در بعضی ساعت ها افزایش باد با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا شهرکرد با کمینه 2 و 3 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 36 و 37 دمای درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها پیش بینی می شود.

بارش باران تا یکشنبه هفته آینده در ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران تا یکشنبه هفته آینده در ایران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران تا یکشنبه هفته آینده در ایران"، کلیک کنید.