بارش باران از امروز در این استان ها

بارش باران از امروز در این استان ها

به گزارش کوبار، رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی استان ها خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با کوبار، با بیان اینکه امروز در برخی مناطق شمال غرب، غرب، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، بخش هایی از مرکز، استان های ساحلی دریای خزر، در بعضی ساعت ها رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت، در برخی نقاط گردو خاک، در نقاط مستعد بارش تگرگ و در برخی نقاط شرق و شمال شرق کشور رگبار پراکنده رخ می دهد، گفت: امروز بیشینه بارش در قزوین، زنجان، شمال مرکزی، کردستان و جنوب استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل خواهد بود.

وی با بیان اینکه پنجشنبه و جمعه در برخی مناطق شمال غرب، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر، بخش هایی از مرکز، شرق و شمال شرق کشور، در بعضی از ساعات بویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، رشد ابر، رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود، افزود: شنبه و یکشنبه در برخی مناطق شمال غرب، استان های ساحلی دریای خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و بخش هایی از مرکز کشور، افزایش ابر، گاهی رگبار باران و وزش باد شدید رخ خواهد داد.

ضیاییان با بیان اینکه طی پنج روز آینده در نوار شرقی کشور بویژه منطقه زابل، همچنین امروز در برخی مناطق شمال شرق، پنجشنبه در برخی نقاط جنوب و شنبه در شمال شرق و شرق کشور، در بعضی ساعت ها، وزش باد شدید، در برخی مناطق خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا انتظار می رود، ادامه داد: از پنجشنبه تا شنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج است.

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده، گفت: آسمان تهران فردا (3 خرداد) قسمتی ابری در بعضی ساعت ها افزایش ابر گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد جمعه (4 خرداد) کمی ابری در بعضی ساعت ها افزایش ابر گاهی بارش پراکنده و افزایش باد با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا شهرکرد با کمینه 3 و 4 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 42 دمای درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها پیش بینی می شود.

47236

بارش باران از امروز در این استان ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران از امروز در این استان ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران از امروز در این استان ها"، کلیک کنید.