افزایش شکایت افراد به نظام پزشکی خرم آباد در حوزه زیبایی و دندانپزشکی

افزایش شکایت افراد به نظام پزشکی خرم آباد در حوزه زیبایی و دندانپزشکی

کوبار/لرستان رییس شورای هماهنگی نظام پزشکی های لرستان گفت: تعدادی از صنف آرایشگران با دخالت غیرمجاز اقدام به اقداماتی با خطرات بالا در حوزه زیبایی می کنند که در این موارد شکایات زیادی به نظام پزشکی خرم آباد ارجاع شده است.

علاءالدین شیخی در گفت وگو با کوبار اظهار کرد: در بررسی پرونده های پزشکی به هییت های انتظامی سازمان نظام پزشکی اخیرا موارد شکایت از مراجعین به مراکز و افراد غیرمجاز مخصوصا در حوزه زیبایی و دندانپزشکی به شدت افزایش یافته است که این موضوع سلامت جامعه را به مخاطره می اندازد.

وی اضافه کرد: متاسفانه تعدادی از صنف آرایشگران با دخالت غیرمجاز اقدام به فعالیت هایی با خطرات بالا در حوزه زیبایی می کنند که در این موارد شکایات زیادی به این سازمان ارجاع شده است.

رییس سازمان نظام پزشکی خرم آباد تاکید کرد: با توجه به اینکه سرفصل های مشکلات و بیماری های پوست مربوط به رشته پزشکی است، آرایشگاه ها و دیگر رشته ها حق دخالت در این امور را ندارند.

شیخی گفت: پس از بررسی های کارشناسی و اعلام نظر در مورد قصور و تخلف، این پرونده ها در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته شده است.

رییس شورای هماهنگی نظام پزشکی های لرستان به شهروندان لرستان توصیه کرد: در مورد مسایل مربوط به حوزه زیبایی و پوست به پزشکان و مراکز دارای صلاحیت مراجعه کنند و نسبت به تبلیغات فضای مجازی حساس بوده و در این مورد فریب نخورند.

وی تاکید کرد: شهروندان حتما در مطب پزشکان نسبت به وجود پروانه طبابت توجه لازم را داشته باشند.

رییس سازمان نظام پزشکی خرم آباد بیان کرد: از رسانه ها و به ویژه رسانه ملی در استان درخواست داریم با زیرنویس این موضوعات مردم را نسبت به مراجعه به افراد به مراکز غیرمجاز حساس و هشدارهای لازم را اعلام کنند.

پایان خبر کوبار

افزایش شکایت افراد به نظام پزشکی خرم آباد در حوزه زیبایی و دندانپزشکی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش شکایت افراد به نظام پزشکی خرم آباد در حوزه زیبایی و دندانپزشکی" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش شکایت افراد به نظام پزشکی خرم آباد در حوزه زیبایی و دندانپزشکی"، کلیک کنید.