اشتغالزایی 3094 مددجو در دولت سیزدهم

کوبار/تهران مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: شهید جمهور آیت الله رییسی در بحث ایتام دغدغه بسیار زیادی داشتند و خودشان امور را پیگیری می کردند به نحوی که در دولت سیزدهم برای 3094 مددجو اشتغالزایی صورت گرفت.

ابوالفضل پرپنچی مدیر کل کمیته امداد استان تهران در حاشیه گروه جهادی شهرستان پیشوا ضمن عرض تسلیت شهادت شهید خدمت و همراهان ایشان در گفت وگو با خبرنگار کوبار بیان کرد: همانطور که هدف دولت و مقام معظم رهبری و همه نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای کمک به بخش آسیب پذیر است از سال گذشته تا کنون سه گروه جهادی در پیشوا مستقر شده است.

وی افزود: گروه های جهادی، شهرستان های کمتر توسعه یافته ای که در استان وجود دارد را شناسایی می کنند و خدماتی به آنها ارایه می دهند.

این مسیول خدمات گروه جهادی را چنین بیان کرد و گفت: خدمات تکمیلی از قبیل عینک، سمعک، همچنین کارهای تخصصی در زمینه بیماری از جمله خدمات گروه جهادی است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران در رابطه با دغدغه های شهید آیت الله رییسی در بحث ایتام بیان کرد: 13 فروردین ماه در تکریم ایتام که با حضور 100 مددجو و دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد برگزار شد، شهید رییسی در این نشست صمیمی با مددجویان تحت حمایت کمیته امداد همراه آن ها افطار کرد و خاطرات زندگی شخصی خود را بیان کرد.

اشتغالزایی 3094 مددجو در دولت سیزدهم

 وی افزود: خادم الرضا در بحث مسکن ایتام و با دستورات و پیگیری های مکرر اقدامات بسیار ویژه ای را تحت اختیار مددجویان کمیته امداد قرار داد.

پرپنچی اظهار کرد: شهید رییسی در بحث فقرزدایی و مبارزه با فرق مطلق برنامه ها و نگاه ویژه ای را ارایه کرد و با حضور خود در کمیته امداد پیگیر مطالبات مددجویان بود.

این مسیول ادامه داد: در روستاها و شهرهای کم برخوردار با دستورات لازم خادم الرضا توانستیم قدم های مثمرثمری را برداشته و در شهرستان پیشوا 352 واحد مسکونی تحویل خانواده های تحت حمایت کمیته امداد داده شد تا بخشی از نیاز مددجویان تحت هدف برطرف شود.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه در سال 1402 برای مددجویان اشتغالزایی فراهم شده، تصریح کرد: شهید جمهور در زمینه اشتغال، انگیزه های لازم را ایجاد کرد و در توانمندسازی این قشر از مددجویان تاکید زیادی داشت.

پایان خبر کوبار

اشتغالزایی 3094 مددجو در دولت سیزدهم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اشتغالزایی 3094 مددجو در دولت سیزدهم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اشتغالزایی 3094 مددجو در دولت سیزدهم"، کلیک کنید.