استقرار اورژانس در نمایشگاه کتاب

استقرار اورژانس در نمایشگاه کتاب

رییس مرکز اورژانس استان تهران تمهیدات اورژانس برای سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را تشریح کرد.

محمد اسماعیل توکلی در گفت وگو با کوبار، درباره تمهیدات اورژانس برای برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود، گفت: اورژانس استان تهران همچون سال های گذشته و مناسبت های مختلف، در کنار مردم است و از امروز تا 29 اردیبهشت ماه، کارشناسان اورژانس از ساعت هشت صبح تا 21 با سه دستگاه آمبولانس که یکی از آن ها اورژانس بانوان است، پنج دستگاه موتورلانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس آماده خدمت رسانی به بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین المللی کتاب هستند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه نمایشگاه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد، نیروهای اورژانس در مصلی مستقر هستند و در سریع ترین زمان در صحنه حوادث حاضر خواهند شد. علاوه بر آن پایگاه های اورژانس در اطراف مصلی نیز از آماده باش بیشتری برخوردارند. 

توکلی گفت: این استقرارها به صورتی برنامه ریزی شده است تا هیچگونه اختلالی در روند خدمت رسانی به شهروندان در سطح استان تهران ایجاد نشود. از بازدیدکنندگان نیز تقاضا داریم که در صورت وقوع هر گونه حادثه احتمالی ضمن حفظ خونسردی خود به عوامل اورژانس مستقر در محل تماس مراجعه کرده یا با شماره 115 تماس بگیرند.

پایان خبر کوبار

استقرار اورژانس در نمایشگاه کتاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقرار اورژانس در نمایشگاه کتاب" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقرار اورژانس در نمایشگاه کتاب"، کلیک کنید.