اتلتیکو نصف راه صعود را رفت؛ دورتموند ناکام در متروپولیتانو

اتلتیکو نصف راه صعود را رفت؛ دورتموند ناکام در متروپولیتانو

آفتاب نیوز :

در چارچوب دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت 22:30 چهارشنبه شب، تیم های اتلتیکومادرید و بورسیا دورتموند در ورزشگاه واندا متروپولیتانو به مصاف هم رفتند.

در این دیدار اتلتیکو در خانه شروع طوفانی داشت و در دقیقه 4 رودریگو دی پایول دروازه زنبور ها را باز کرد تا شاگردان دیه گو سیمیونه یک بر صفر در خانه جلو بیفتند. سامویل لینو در دقیقه 32 هم برای اتلتیکو گلزنی کرد تا نتیجه بازی 2 بر صفر به سود مادریدی ها شود. نیمه اول با برتری 2 بر صفر اتلتیکومادرید به پایان رسید و دورتموندی ها برای جبران چشم به نیمه دوم داشتند.

فشار دورتموند برای جبران در دقیقه 81 به نتیجه رسید و سباستین هالر توانست یکی از گل های خورده زنبور ها را جبران کند و نتیجه 2 بر یک شود. یولیان برانت در ثانیه های پایانی مسابقه می توانست دورتموند را به گل دوم و مساوی برساند، اما ضربه او با برخورد به تیر راهی به دروازه اوبلاک پیدا نکرد تا کامبک شاگردان ادین تزریچ نیمه تمام باقی بماند.

در نهایت اتلتیکومادرید توانست در بازی رفت یک چهارم، 2 بر یک دورتموند را شکست دهد و نیمی از مسیر صعود به نیمه نهایی را طی کند.

دورتموند روز سه شنبه 28 فروردین در بازی برگشت میزبان اتلتیکومادرید است و این شانس را دارد تا برای صعود به جمع 4 تیم پایانی یو سی ال نتیجه بازی رفت را جبران کند.

اتلتیکو نصف راه صعود را رفت؛ دورتموند ناکام در متروپولیتانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتلتیکو نصف راه صعود را رفت؛ دورتموند ناکام در متروپولیتانو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتلتیکو نصف راه صعود را رفت؛ دورتموند ناکام در متروپولیتانو"، کلیک کنید.