آدم ربایی برای 500 میلیارد ریال تتر

آدم ربایی برای 500 میلیارد ریال تتر

رییس پلیس آگاهی پایتخت از آزادی فردی که برای دریافت 500 میلیارد ریال تتر ربوده شده بود، با پیگیری های پلیس، خبر داد.

به گزارش کوبار، سردار علی ولیپور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: چندی قبل زن جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه و با حضور در مقابل کارآگاهان گفت که سه روز قبل از شهر خود به تهران آمده و همسرش برای دیدار با برادرش از خانه خارج شد اما دیگر بازنگشته و تلفن همراهش نیز خاموش است تا اینکه ساعتی پیش شماره ناشناسی به موبایل این زن زنگ زده و مدعی شده که همسرش را ربوده است و با تهدید به قتل او، درخواست کرده تا با پرداخت رمز ارز تتر به ارزش 500 میلیارد ریال جان او را نجات دهد. 

وی با بیان اینکه به محض دریافت این گزارش، تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی وارد عمل شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند، گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند که همسر این زن قبل از اینکه به دیدار برادرش برود به خاطر اقدامات پزشکی به سمت بیمارستان رسول اکرم(ص) رفته و از آنجا تلفن همراهش خاموش شده است. تیم کارآگاهان پلیس آگاهی در گام بعدی راهی محل موردنظر شده و با بازبینی دوربین های مداربسته اطراف بیمارستان متوجه شدند که سه مرد جوان با یک خودروی پژو 405 ناگهان جلوی پای این فرد توقف کرده و با ایجاد ضرب و شتم، او را به زور سوار بر خودرو کرده و ربوده اند. 

ولیپور گودرزی ادامه داد: تحقیقات تکمیلی حکایت از آن داشت که فرد ربوده شده با آدم ربایان اختلافات گسترده مالی داشته است و آنها یک دوست مشترک دارند که از درگیری آنها خبر دارد. از سوی دیگر اقدامات فنی مشخص کرد خودروی پژو 405 در محور خاش به زاهدان تردد کرده است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات سراغ دوست مشترک فرد ربوده شده و آدم ربایان رفتند این فرد به آنان گفت که قرار بود فرد ربوده شده برای برطرف کردن مشکلات مالی که با آدم ربایان داشت 50 میلیارد ریال تتر به حساب آنها واریز کند اما این کار را نکرده و زمانی که آن سه مرد جوان از دریافت پول نا امید شده اند اقدام به طرح نقشه ربودن وی و اجرایش کرده اند.

وی افزود: در جریان تحقیقات پلیسی هنگامی که متهمان متوجه شدند پلیس در یک قدمی بازداشت آنهاست گروگان را بدون دریافت پول آزاد کردند و هرکدام به سمتی متواری شدند که در ادامه فرد ربوده شده در سلامت کامل با اتوبوس میان شهری به تهران بازگشت. پس از آزاد شدن گروگان تحقیقات تیم کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی  تهران بزرگ برای دستگیری سه مرد آدم ربا همچنان ادامه دارد.

پایان خبر کوبار

آدم ربایی برای 500 میلیارد ریال تتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آدم ربایی برای 500 میلیارد ریال تتر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آدم ربایی برای 500 میلیارد ریال تتر"، کلیک کنید.