آتیلا حجازی: استقلال همین حالا هم قهرمان لیگ است

آتیلا حجازی: استقلال همین حالا هم قهرمان لیگ است

به گزارش خبرگزاری کوبار؛ آتیلا حجازی که پس از برکناری علی خطیر از مدیرعاملی باشگاه استقلال به عنوان سرپرست این تیم منصوب شد، امشب در گفتگویی با برنامه شب های فوتبالی در خصوص شرایط آبی ها و همچنین دیدار حساس هفته آینده این تیم برابر نساجی صحبت کرد.

حجازی گفت: نساجی هم تیمی خوب است و هم پشتوانه تماشاگر بسیار خوبی دارد. پدر من چند صباحی سکاندار نساجی بود و همیشه به نیکی از هواداران از تیم یاد می کرد. آنها جایی از جدول قرار دارند که هر بازی برایشان حکم مرگ و زندگی را دارد. البته با بردی که مقابل استقلال خوزستان کسب کردند، مقداری خیال شان از ماندن راحت شده اما به هر حال تیم خوب و ریشه داری هستند و فوتبال خوبی بازی می کنند و مسلما بازی راحتی نخواهد بود. بچه های ما هم در آرامش کامل هستند و سه بازی سرنوشت ساز داریم. هر بازی یک فینال است و یکی از این فینال ها هم مقابل تیم نساجی است.

سرپرست استقلال در ادامه به تمجید از سرمربی و بازیکنان این تیم پرداخت و گفت: تفکرات آقای نکونام نو است و آنطور که من می بینم تمام وقت، از صبح زود تا پاسی از شب، همراه کادرفنی شان به بهترین شکل کار می کنند و خیلی دلسوز هستند. واقعا جا دارد از بچه های بسیار خوب تیم مان تقدیر و تشکر کنیم که جنگیده اند تا به اینجا رسیده اند و مستحق قهرمانی هستند.

او ادامه داد: این تیم در ابتدای فصل مشکلات زیادی داشته که مسلما بعد از پایان لیگ به آن پرداخته خواهد شد. من امروز خدمت آقای سمیعی بودم و راجع به قرارداد بعضی از بازیکنان اتفاقات عجیب و غریبی بوده که در حال حل کردن آن هستیم اما بچه ها تمام تمرکزشان را روی بازی ها بوده و با وجود اینکه مشکلات زیادی داشتند، اصلا به مسایل مالی فکر نکردند. خدا را شکر همه چیز طبق روال پیش می رود.

حجازی در پایان تاکید کرد: آقای نکونام و کادرفنی شان جزو بهترین ها هستند و بچه ها هم با جان و دل و قلب شان برای تیم بازی می کنند. از طرفی هواداران بی نظیر ما هم از ابتدای فصل حمایت کردند. می دانید که هواداران الان مثل قدیم نیستند و همه فوتبال شناس هستند و حاشیه ها را می دانند و در جریان هستند که استقلال چقدر مشکل داشته است. به نظر من همین الان هم با وجود اینکه سه هفته تا پایان مسابقات لیگ مانده، این بچه ها قهرمان لیگ هستند.

258 258

آتیلا حجازی: استقلال همین حالا هم قهرمان لیگ است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتیلا حجازی: استقلال همین حالا هم قهرمان لیگ است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتیلا حجازی: استقلال همین حالا هم قهرمان لیگ است"، کلیک کنید.