آتش سوزی در مجمتع کارگاهی شورآباد مهار شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آتش سوزی در مجمتع کارگاهی شورآباد مهار شد - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفت وگو با خبرنگار کوبار گفت: ساعت 13:41 دقیقه ظهر امروز آتش سوزی در مجتمع کارگاهی در شورآباد اعلام می شود که آن محدوده خارج از حوزه استحفاظی شهرداری و آتش نشانی تهران است اما به دلیل آتش سوزی گسترده آتش نشانان اطراف در محل حضور داشتند و نیروهای ایستگاه شماره 50 به همراه یک دستگاه تانکر آب از آتش نشانی تهران به عنوان یک نیروی کمکی به محل اعزام شدند.

وی افزود: عوامل آتش نشانی شورآباد از ابتدا در محل حضور داشتند و شهرهای اطراف مثل باقر شهر، کهریزک، حسن آباد و اسلام شهر نیز نیرو اعزام کرده بودند.

ملکی گفت: آتش سوزی در یک مجتمع کارگاهی رخ داده بود که در این مجتمع 3 باب سوله هر کدام به وسعت حدوداً 400 متر گرفتار حریق شد که 2 باب از این سوله ها انبار نگهداری لوازم یدکی بدنه خودرو و یکی از آنها لوازم یدکی پلاستیکی بود که این 3 قسمت کاملاً شعله ور شده بود و بر اثر شدت حرارت سقف ها دفرمه شده اما تخریب نشده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: در مجاورت آن 3 کارگاه و سوله دیگر وجود داشت که یکی از آنها کارگاه نجاری و دیگری انبار لوازم ظروف یکبار مصرف بوده که آتش در آستانه سرایت به آنها بود که با تدابیر خوب آتش نشانان در محل از سرایت آتش به جلوگیری کردند.

وی افزود: بخشی از سقف ها به جهت تخلیه دود و ایمن سازی برش داده شد و در نهایت شعله زنی انجام شد و به مرحله لکه گیری که رسید آتش نشانان تهران محل حادثه را تحویل عوامل آتش نشانان شور آباد دادند اما عملیات ایمن سازی محل همچنان ادامه داشت و خوشبختانه مورد مصدومیت و تلفات جانی هم نداشتیم.

آتش سوزی در مجمتع کارگاهی شورآباد مهار شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی در مجمتع کارگاهی شورآباد مهار شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی در مجمتع کارگاهی شورآباد مهار شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.