آتش سنگین روی شمال اردوگاه النصیرات غزه/ نبرد سنگین مبارزان

آتش سنگین روی شمال اردوگاه النصیرات غزه/ نبرد سنگین مبارزان

به گزارش کوبار منابع خبری از حمله های سنگین هوایی و توپخانه رژیم صهیونیستی به شمال اردوگاه النصیرات در وادی غزه در صدوهشتاد و هشتمین روز از جنگ غزه خبر دادند.

همزمان منابع خبری از حمله توپخانه ای شدید ارتش رژیم صهیونیستی به شمال النصیرات و شهر الزهرا همزمان با درگیری ها با مقاومت در این مناطق خبر دادند.

از سوی دیگر اشغالگران منزلی را در منطقه الفخاری در جنوب شرق خان یونس بمباران کردند. منابع خبری از شلیک قایق های جنگی اسراییلی به سمت دیر البلح در مرکز نوار غزه خبر دادند.

به گزارش کوبار به نقل از خبرگزاری شهاب، منزل خانواده الیازجی در خیابان النفق در شرق غزه نیز بمباران شد که بر اثر آن شماری زخمی شدند. منابع خبری از حملات شدید جنگنده های اسراییلی به اطراف منطقه پل وادی غزه خبر دادند.

همچنین چند منزل در منطقه العمور در شرق خان یونس از سوی جنگنده های رژیم صهیونیستی بمباران شد. جنگنده های اسراییلی مسجد معاذ بن جبل در اردوگاه الجدید در شمال النصیرات را بمباران کردند. همچنین مسجد ذو النورین در اردوگاه الجدید در النصیرات نیز از سوی جنگنده های رژیم صهیونیستی هدف قرار گرفت.

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز برج الصالحی در منطقه المفتی در شمال النصیرات را گلوله باران کرد. اشغالگران همچنین بندر الصیادین و اطراف آن در غرب شهر غزه را بمباران کردند.

از سوی دیگر بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی شمال و غرب اردوگاه النصیرات را هدف حمله های خود قرار دادند. این درحالی است که چندین برج مسکونی در شهر الزهرا در شمال اردوگاه النصیرات بر اثر حمله های اشغالگران ویران شده است.

همزمان منابع فلسطینی از درگیری شدید میان رزمندگان مقاومت فلسطین و نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه خبر دادند.

این منابع اعلام کردند که درگیری های شدیدی درشهر الزهراء در شمال اردوگاه النصیرات در مرکز غزه جریان دارد.

310310

آتش سنگین روی شمال اردوگاه النصیرات غزه/ نبرد سنگین مبارزان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سنگین روی شمال اردوگاه النصیرات غزه/ نبرد سنگین مبارزان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سنگین روی شمال اردوگاه النصیرات غزه/ نبرد سنگین مبارزان"، کلیک کنید.