آتش‌سوزی ساختمان اداری در خیابان ۱۶ آذر

آتش‌سوزی ساختمان اداری در خیابان ۱۶ آذر

آفتاب‌‌نیوز :

سید جلال ملکی در این‌باره گفت: در ساعت ۱۴:۲۲ ظهر امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه نردبام و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در بلوار کشاورز، خیابان ۱۶ آذر اعزام کرد. 

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان ظرف مدت سه دقیقه در محل حاضر شدند، گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در زیرزمین یک ساختمان سه طبقه اداری رخ داده و کانون آن یک انباری به مساحت حدود ۵۰ مترمربع است. در این انبار مقادیر زیادی لوازم التحریر، صندلی ضایعات و بشکه مایعات قابل اشتعال و … نگهداری می‌شد و همین موضوع سبب احتمال گسترش آتش به طبقات بالایی شده بود و دود زیادی نیز فضای ساختمان را در برگرفته بود.

ملکی با بیان اینکه دود زیادی طبقات بالایی را فرا گرفته بود، گفت: چند نفر در طبقات بالایی قرار داشتند که آتش‌نشانان این افراد را به فضای باز و محل امن انتقال دادند. همچنین گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز همزمان عملیات خود در طبقه منفی یک را برای اطفای حریق آغاز کرده و مدتی بعد موفق به خاموش کردن شعله‌های آتش شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت، اظهارکرد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه دادند. همچنین گروهی از کارشناسان آتش‌نشانی نیز اقدامات خود برای یافتن علت حادثه را آغاز کردند.

آتش‌سوزی ساختمان اداری در خیابان ۱۶ آذر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش‌سوزی ساختمان اداری در خیابان ۱۶ آذر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش‌سوزی ساختمان اداری در خیابان ۱۶ آذر"، کلیک کنید.